Справу з працівником прокуратури, який скоїв аварію, намагаються «зам’яти»?

Активісти ГО «Народна рада Кременеччини» зіткнулися з тим, що представники слідчої групи і прокурор Кременецького району М. Гібський замовчують від громадськості факти резонансної ДТП скоєної 7 липня у Кременці. Це свідчить лише про те, що вони намагаються все-таки «зам’яти» нашумілу справу…

– До нас зателефонували лікарі з райлікарні і поскаржилися, що на них чинять тиск через аварію, – розповідають активісти. – Суть полягає в тому, що в травмованих взяли аналізи крові на вміст алкоголю. Але ж ми всі чудово розуміємо, що кров потім можна підмінити, якщо добре «постаратися», хоча й один зразок залишається в Кременеці, а інший відсилають до Тернополя, але все ж…

Активісти відразу поїхали до лікарні і сфотографували також запис у журналі, де написано, що прокурор Ковалик був у стані алкогольного сп’яніння. Лікарі пояснили, що такі записи робляться медиками швидкої допомоги та лікарями вже у приймальному відділенні. Вони записують попередній діагноз, так би мовити «на око». За журнальним записом Ковалик був у стані алкогольного сп’яніння, і як уже згодом дізналися активісти, прокурор Гібський намагався зробити так, щоб ті записи з журналів зникли.

– Ми приїхали до лікарні і буквально за 10 хв. приїхав Гібський, – кажуть активісти. – На запитання, що він робить у лікарні в робочий час, він відповів, що хоче провідати підлеглого, Ковалика, і заразом вирішити справи начебто з якимось документами. Звісно у приймальному відділенні ніхто не підготував жодних паперів, бо їх просто про це не попереджали. Називається, щоб ніхто нічого не запідозрив, сказав перше, що спало на думку, і поводився при цьому агресивно.

За показами свідків (між іншим, зафіксованими правоохоронцями), автомобіль прокурора рухався по всій дорозі від краю до краю у напрямку з вулиці Дубенської (від автовокзалу) до центру міста. А оскільки розбиті автівки і всі запчастини лежали на зустрічній смузі, тому цілком очевидно, що винуватцем аварії є прокурор.

– Наразі водія машини ВАЗ-2115 перевели до Тернопільської обласної лікарні, – продовжують активісти. – У нього дуже важкий стан, а прокурор Ковалик відлежується у Кременці з розбитим чолом. А в нас знову ж таки виникає логічне запитання, як прокурор Кременецького району М. Гібський може розслідувати справу, у якій замішаний його підлеглий? І чи можна у такому випадку говорити про об’єктивність розслідування?

Галина Кіт, tenews.te.ua

-1 thoughts on “Справу з працівником прокуратури, який скоїв аварію, намагаються «зам’яти»?

  • 09:59 | 13.07.2015 о 09:59
    Permalink

    в Тернопільській області їздят бухими та займаються злочинною діяльністю. Ото дожились…. Замісь того щоб займатись злочинцями Прокуратура Тернопільської області,сама стала зличонною… Та всіх перевішати потрібно тих прокурорчиків, можливо лиш тоді дійде в їхні жирні пики що вони є слугами народу та Закону, а не вбивцями та вимагачами !!!

Коментарі вимкнені.