Із чого почався візит Володимира Гройсмана в Тернопіль: подробиці

Сьогодні у Тернопіль прилетів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Перший із трьох передбачених пунктів призначення – огляд потужностей Тернопільського молокозаводу «Молокія».

На показове виробництво він прибув об 11:20 год.
Після огляду механізмів заводу, Гройсман пішов на зустріч з колективом. Що прем’єр-міністр розповів працівникам заводу, невідомо, оскільки цей захід відбувся без преси.

Після цього він виїде в Теребовлянський район – сьогодні в с. Золотники відкриють Центр надання адміністративних послуг, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою», що реалізується Шведським агентством міжнародного розвитку. Керівник Центру – Андрій Борисяк. Тут Володимир Гройсман має стати першим клієнтом ЦНАПу.

Також прем’єр огляне сьогодні Тернопільську університетську лікарню. Тут чиновнику покажуть нещодавно відкритий Центр політравми. Зокрема, нове відділення анестезіології та інтенсивної терапії. На створення та обладнання цього Центру витратили 4,5 млн. гривень з держбюджету і 1,5 млн грн позабюджетних коштів. На цьому закінчиться робочий візит прем’єр-міністра в Тернопільську область. О 16:00 год. літак з Гройсманом покине Тернопіль


 

-1 thoughts on “Із чого почався візит Володимира Гройсмана в Тернопіль: подробиці

  • 12:58 | 27.01.2018 о 12:58
    Permalink

    Пянки з Гнойсманом не було!!! Прийшлось Багні пити самому

Коментарі вимкнені.