Подарунок з Тернополя

Наближаються новорічні свята. Для багатьох це складна пора пошуку подарунків для близьких. Що передати в дарунок з Тернополя? Спеціально для своїх читачів “Погляд” зробив добірку варіантів подарунків від тернопільських митців.

Неймовірно добра історія - "Одного разу на Різдво"! Легкий і проникливий текст збаразької письменниці Надійки Гербіш, доповнений блискучими ілюстраціями Юлії Пилипчатиної, занурить маленьких і великих читачів у зимову казку, де навіть найбільші дива стають можливими.
Неймовірно добра історія – “Одного разу на Різдво”! Легкий і проникливий текст збаразької письменниці Надійки Гербіш, доповнений блискучими ілюстраціями Юлії Пилипчатиної, занурить маленьких і великих читачів у зимову казку, де навіть найбільші дива стають можливими.
Дебютний альбом тернопільського гурту Tik Tu — автентичний, красивий та багатообіцяльний калейдоскоп танцювального флоу, психоделічних текстів та дійсно української мелодики, від якої не тхне тим, що ми інколи називаємо кон’юктурщиною. У ньому намішано те, що інколи додають до гітарної музики «для аранжувань». Тут бек-вокали, ксилофон, духові, струнні etc. є основою, яка тягне до танцю. І тікає. Коли доходиш до фінального треку «Хора», від Tik Tu хочеться ще більше, але трек обривається. А цю емоцію неочікуваної втрати дуже важко повторити і пережити ще раз.
Дебютний альбом тернопільського гурту Tik Tu є на CD-диску — автентичний, красивий та багатообіцяючий калейдоскоп танцювального флоу, психоделічних текстів та дійсно української мелодики, від якої не тхне тим, що ми інколи називаємо кон’юктурщиною. У ньому намішано те, що інколи додають до гітарної музики «для аранжувань». Тут бек-вокали, ксилофон, духові, струнні etc. є основою, яка тягне до танцю. І тікає. Коли доходиш до фінального треку «Хора», від Tik Tu хочеться ще більше, але трек обривається. А цю емоцію неочікуваної втрати дуже важко повторити і пережити ще раз (с) muzmapa.in.ua
Футболка із зображенням засновника Тернополя Яна Амора Тарновського. Фото з Інстаграму @tania.volyk
Футболка із зображенням засновника Тернополя Яна Амора Тарновського. Фото з Інстаграму @tania.volyk.

Як вам ідея тернополянки Наталі Литвин в Інстаграмі: @natalilytvyn) подарунка у вигляді печива з авторськими передбаченнями?)) Туди можна написати як святкові побажання близькій людині, так і щось дуже особисте</p data-srcset=

Коментарі вимкнені.