Великобірківській об’єднаній громаді бути!

У Тернопільській обласній державній адміністрації триває робота щодо підготовки перспективного плану формування територій громад області. Попередньо пропонується, що на карті Тернопільщини буде 56 об’єднаних територіальних громад. Окрім теперішніх громад утворять ще 14 нових, серед них буде і Великобірківська селищна ОТГ. Це рішення схвалила робоча група, влада Тернопільського району, керівництво селища.

Про це “Погляду” повідомив Великобірківський селищний голова Роман Євгенович Мацелюх.

Скільки сіл увійде в цю громаду, невідомо, адже поки що тривають перемовини з громадами, попереду — громадські слухання та прийняття відповідних рішень. Однак, у попередньому варіанті перспективного плану Тернопільської області пропонується, що до Великих Бірок приєднаються три сусідні села — Смиківці, Ступки, Малий Ходачків.

За результатами засідання 1 березня робочої групи, яка працює над перспективним планом області, попередньо пропонується визначення 56 перспективних громад, серед яких будуть 12 наявних без змін, 30 чинних — з розширенням та 14 нових громад. Консультації з приводу формування меж нових об’єднаних територіальних громад тривають.

Ірина Юрко. 

Фото з сайту Великобірківської селищної ради.

Коментарі вимкнені.