Картини наймолодшої художниці України Алісії Захарко показали у Тернополі (фото)

Найяскравіші акварелі на одинадцяти масивних полотнах можуть побачити тернополяни в кав’ярні «Колєжанка», адже там стартувала третя виставка картин «Кольоровий дощ» наймолодшої художниці України Алісії Захарко.

П’ятирічна тернополянка Алісія не боїться експериментувати з кольорами. Дівчинка малює у стилі абстрактний експресіонізм, тож сміливо змішує фарби, поєднуючи навіть непоєднувані відтінки. А третя виставка малечі названа «Кольоровий дощ» тому, що картини наймолодшої авторки яскраві, живі, сповнені неймовірного багатства кольорів.

Як розповіла мати дівчинки Олена Захарко, 9 із представлених на виставці робіт – нові, а лише дві  картини вже побували на попередніх експозиціях.

— «Кольоровий дощ» не вирізняється масштабністю – тут виставлено в теплій, невимушеній обстановці досить небагато картин. Виділяються роботи певною зміною стилю малювання дочки, адже Аліса зараз пробує малювати маркерами, фломастерами і навіть руками. Картини милують око насамперед багатогранністю кольорів, конкретними образами, які доня передає фарбами. А вибір барв, як і в кожного художника, залежить від настрою чи від того, які фарби є в наявності. Коли донечка малює, ми зовсім не втручаємося у процес творення полотен,  — розповіла пані Олена.

Жінка підмітила, що також пробує себе в малюванні та багато чого з живопису переймає саме від Алісії.

— Перед тим, як щось починати робити, будь-яка доросла людина ставить перед собою бар’єр. Це – несписаний аркуш паперу для письменника чи незаплямоване фарбою полотно для художника. У моєї дитини немає перепон – вона сміливо оперує пензлями, змішує у склянці кілька кольорів. Цієї відважності я навчилася і в донечки – не боятися експериментувати, докладати заповзятливості й терпіння в роботи. Я помітила, що якщо навчитися усувати перед собою страх і перепони, надалі тобі працюватиметься набагато краще, — наголосила Олена Захарко.

Мати додала, що її донечка дуже працелюбна та наполеглива, адже щодня працює над якимось витворами. Чи це малюнки на полотні, чи клаптику паперу.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.