Студент ТНТУ Олег Худик розповів про свій досвід навчання у Литві за програмою Erasmus+

Стажування в новому місті – це нові враження і досвід для магістра 1 курсу Кафедри обладнання харчових технологій ТНТУ ім. І. Пулюя Олега Худика. Хлопець успішно завершив семестрове стажування в рамках міжнародної програми Erasmus+ у Каунаському технологічному університеті, м. Каунас, Литва (KTU Kauno technologijos universitetas/Kaunas University of Technology).

Після успішної здачі іспитів із перезарахуванням відповідних дисциплін за умовами програми студент отримав сертифікат про участь у міжнародній програмі академічної мобільності. Упродовж навчання Олег Худик мав можливість удосконалювати англійську мову, навчатись за спеціальністю разом зі студентами з різних країн, брати участь у культурних заходах та конференціях.

«Це величезний досвід, який я здобув завдяки цій програмі, – ділиться враженнями Олег. – Я задоволений, що міг навчатися в іншій країні і вивчати її культуру. Я мав змогу здобувати знання зі своєї спеціальності англійською мовою за допомогою мультимедійних матеріалів та різних інтерактивних методів під час цікавого спілкування із викладачами та студентами. Місто, яке має безліч визначних пам’яток, приємно вразило своєю архітектурою. Загалом, це стажування змінило багато чого у моєму житті. І такий шанс завжди потрібно використовувати».

Коментарі вимкнені.