«Свободівець» Андрій Козак понесе відповідне покарання, – обіцяють у прокуратурі

На стадії завершення перебуває кримінальне провадження за звинувачення депутата облради, керівника одного з комунальних підприємств “свободівця” Андрія Козака, який отримав 30 тис. грн неправомірної вигоди, повідомив прокурор області Олександр Мартинюк.

31 липня працівники СБУ в підозрі отримання хабара затримали Андрія Козака, начальника КП «Архбудсервіс», який до цього очолював міське КП МШЕД.

Посадовець за надання одній із будівельних компаній можливості реалізовувати вигідні контракти на проведення ремонтних робіт, вимагав «відкат» у розмірі 12% від суми авансового платежу. Під час передачі грошей депутата затримали.

Гроші передавали в одному з закладів харчування Тернополя. Ремонтні роботи в подальшому мали фінансуватися з бюджету.

За матеріалами СБУ прокуратура Тернопільської області відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди.

Депутатові облради обрали запобіжний захід – тримання під вартою із одночасним визначенням застави в сумі 200 000 грн. Підозрюваний заставу одразу сплатив. Відповідно, під час слідства перебуває на волі.

«Я впевнений, що невдовзі буде проголошено вирок і обвинувачена особа понесе відповідне покарання», – каже Олександр Мартинюк.

Коментарі вимкнені.