«Свободівець» Володимир Стаюра пропонує назвати вулицю у Тернополі іменем Героя АТО Мирослава Мисли

myslaМинулого тижня, 21 жовтня, під час сесії Тернопільської міської ради депутат від ВО “Свобода” Володимир Стаюра вніс пропозицію назвати вулицю міста іменем покійного героя, бійця “Карпатської Січі” Мирослава Мисли. Звернення було підтримано і переходить до наступних кроків реалізації.
– Трагічним для української нації стало 2 жовтня 2016 року, коли поблизу села Кримське, Луганської області, виконуючи святий обов’язок захисту своєї Богом даної землі, від множинних вогнепальних поранень загинув у бою борець за волю України, вірний її син, сокілець, “свободівець”, молодший лейтенант Мисла Мирослав Іванович, боєць штурмової роти “Карпатської Січі”, 93-ої окремої механізованої бригади з позивним “Мисливець”, посмертно нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, – йшлося у зверненні Володимира Стаюри до депутатів під час сесії.
Несення служби Мирославом Мислою припало на оборону населених пунктів Піски, Водяне, Опитне Донецької області та оборону Донецького аеропорту. Будучи командиром штурмового відділення, бійцем 93-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України та її окремої зведеної штурмової роти «Карпатська січ» – він постійно проявляв розсудливість, рішучість, звитягу. Мирослав завжди відзначався стійкісю духу та був гідним прикладом для бійців свого підрозділу. Окрім опанування військової професії, за фахом був викладачем історії України та суспільно-політичних наук, мав мрію після повернення з війни вчителювати в одній із тернопільських шкіл. Користуючись повагою серед бойових побратимів та командирів, був делегований ЗСУ до Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного на курси військової підготовки. Після завершення заслужено отримав офіцерське звання “молодший лейтенант”. Уже в серпні 2016 року повернувся на Схід, де одразу ж із повною самовіддачею приступив до виконання офіцерських обов’язків, при цьому традиційно перебуваючи зі своїми бійцями на лінії вогню.
– Іменем Мирослава Мисли планується назвати нову вулицю на новому мікрорайоні, можливо, на м-ні Героїв російсько-української війни, в напрямку Байковець або на іншому. Наступним кроком ініціативи будуть громадські слухання, погодження з управлянням містобудування, архітектури та кадастру і управлінням культури та мистецтва, – повідомив Володимир Стаюра.

Коментарі вимкнені.