Такого «безчинства» Сергій Надал не бачив, а тернополяни радять меру сушити сухарі

Як ми вже повідомляли, київськими правоохоронцями  було викрито корупційну діяльність заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського, який, займаючи відповідальне становище, з метою незаконного особистого збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за вирішення питань про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернополя.

У посадовця під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис грн., які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки.

Близько 18.00 год. до журналістів перед міською радою вийшов мер, який розповів про події у міській раді: «Усі кабінети міської ради зламані. Незважаючи на погіршений стан здоров’я Каменського нормі його силою погрузили, інакше сказати не можна,  за руки, за ноги закинули в автобус, повезли в  невідомому напрямку. Куди, відмовляються сказати, говорять, що в Київ. Звинувачення виставили в особливо тяжкому злочині. Вже коли його забрали, сказали що цей злочин – хабарництво. Незважаючи на те, що усі двері у приміщенні зламані. Я не вважаю Камінського винним у цій справі. Тому надалі працюватимемо із адвокатами, прокуратурою. Такого «беспределу» скільки я живу ще не бачив».

Також очільник міста наголосив: «Є серйозні підозри, що це лиш політичне замовлення, адже нещодавно постало питання про відставку Авакова, тому цей збіг обставин не є випадковим».

Зауважимо, що під після виступу міського голови деякі ативісти кричали «Суши сухарі, Надал. Скоро і за тобою прийдуть».

Коментарі вимкнені.