У Тернополі відбудеться свято плюшевого ведмедика

Усі маленькі діти люблять м’які іграшки. До речі, багато хто з дорослих також. Теплі, м’які, пухнасті зайчики, котики, ведмедики… Так і хочеться пригорнути їх до себе!

А чи знаєте ви, яка з м’яких іграшок має свій власний день в календарі? Це всім відомий плюшевий ведмедик, або ведмедик  Тедді. У США, Англії та скандинавських країнах 27 жовтня відзначають «плюшеве» свято  –  День народження плюшевого ведмедика.

Мало кому відома історія виникнення ведмедика Тедді. А почалося все з дуже цікавого полювання з дещо політичним присмаком.

У 1902 році президент США Теодор Рузвельт пощадив на полюванні американського чорного ведмедя, загнаного мисливською командою з собаками, напівзабитого і прив’язаного до дерева.  Президент обурився таким вчинком і вигукнув: «Я не буду стріляти в прив’язану тварину!»

Про це полювання дізналися усі. У газеті «Вашингтон пост» навіть з’явилася картинка з полювання президента. Цей ведмідь вмить перетворився для американського народу в символ турботи і милосердя. Статтю в газеті побачив власник іграшкового магазину. Він зшив плюшевого ведмедика, який сподобався усім покупцям.

Власник іграшкового магазину відправив іграшку президентові і запитав, чи можна назвати ведмедика його ім’ям –Тедді (Теодор). Президент погодився. Так на світ з’явився плюшевий ведмедик Тедді.

Вже понад 100 років  плюшеві ведмедики користуються заслуженою популярністю і любов’ю у дітей та дорослих усього світу. За час свого існування іграшка зазнала багато змін, поміняла стиль в одязі, але не втратила при цьому своєї привабливості.
В честь Дня народження плюшевого ведмедика у всьому світі прийнято вітати один одного, дарувати ведмежат, звичайно ж, іграшкових, а також листівки із зображенням усміхненого Тедді.

У Тернополі сімейний клуб «Промінчики» започаткував минулого року гарну традицію –  Свято плюшевого ведмедика.

На це свято маленькі гості приходять не самі, а із своїми домашніми улюбленцями – плюшевими ведмедиками.

Для них і влаштовували забави торік. Приємно було спостерігати за дітками, які навипередки розповідали про свою улюблену іграшку, про її уподобання, настрій, хвилювання.

Як і годиться імениннику, ведмедик Тедді охоче тримав лідерство. Розповідав , що любить їсти, як спати, де  ходити, показував, як сердиться і як виявляє своє задоволення. Ведмеже мистецтво прийшлося до снаги малятам, усі із задоволенням повторювали рухи за ведмедиком, показували, як  він ходить на задніх лапках, перекочується, переконливо  гарчали, сопіли. (Захопилися  грою  не тільки діти, але й батьки… )

Яке ж свято без красивого вбрання?  Діти вчилися зав’язувати своїм ведмедикам бантики з кольорових стрічок. А далі весело з ними танцювали, грали у лови, допомагали своїм ведмедикам збирати шишки і пригощали їх краплинками меду.

В кінці свята кожен плюшевий ведмедик отримав медаль  «Найвеселіший», «Найкумедніший», «Найм’якіший», «Найтихіший»   та інші. А дітки пригощалися смачним медовим і шоколадним печивом.

Фотозвіт з минулорічного свята можна подивитися тут: http://prominchyky.com.ua/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2/

А записатися на свято, яке відбудеться 21-23 листопада, тут: http://prominchyky.com.ua/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8F-2/

Або телефонуйте 097-59-69-021.

Comments are closed.