Тепер фермери Тернопілля будуть працювати по-науковому

Натепер в області 277 товаровиробників, котрі використовують орні земельні ділянки площею понад 100 га для ведення товарного сільгоспвиробництва, отримали дозволи на складання проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь. З них 158 уклали договори на виконання робіт щодо розроблення таких проектів. Найбільше угод укладено в Чортківському (42), Зборівському (32), Борщівському (24) та Збаразькому (23) районах. У Бережанському та Шумському районах дві угоди вже затверджено.

Окрім того, на території Сков’ятинської сільської ради Борщівського та Кровинківської сільської ради Теребовлянського районів за кошти місцевого бюджету розроблюється дві схеми землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель. Розробником схем є державне підприємство “Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”. Також підготовчі роботи з цього питання розпочалися у Пилипчанській сільській раді Борщівського району.

Загалом в  області необхідно розробити 615 схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель.

Коментарі вимкнені.