Теплі, яскраві та вишукані дитячі роботи експонуються в Тернопільській обласній бібліотеці

8 травня в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулось відкриття виставки «Що вміють наші пальчики», яка експонується в рамках проекту «Файне єднає», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції в Україні.

Картини, вітальні листівки, різноманітні вироби з паперу, шкіри, виконані в різних техніках рукоділля, тощо – і все це справа рук вихованців «Станції юних техніків», учасників гуртків «Орігамі» та образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

 Свої роботи для експозиції люб’язно надали: Паніна Юлія – 11 років, Кліщ Адріана – 12 років, Головняк Софія – 11 років, Козак Олена – 13 років, Жовта Діана – 7 років, Амік Софія – 9 років, а також наша читачка – учениця 9-А класу ЗОШ №19 Рудяк Софія – 14 років. Керівники гуртків Качанова Ірина та Стандрет Галина з гордістю розповідали присутнім про своїх талановитих учнів, їх творчі вподобання, улюблені напрямки роботи, а також про підтримку рідних та близьких. Своє слово сказали і юні майстри, зокрема Софія Рудяк, яка поділилась секретами створення неймовірних прикрас та аксесуарів з полімерної глини.

Всі роботи такі теплі, яскраві, вишукані. Хочеться вірити, що творча стежинка юних майстрів знайде своє продовження в нових доробках.

Виставка функціонуватиме до 17 травня.

Уляна Пилипчук – завідувач редакційно-видавничого сектору ТОБД

Коментарі вимкнені.