Тернопіль – місто нових вражень

В Українському домі Перемога протягом святкування Дня Міста, а сааме з 27 до 30 серпня 2014р., триває виставка студентських архітектурних проектів “Тернопіль- місто нових вражень”.

Ініційована вона Управлінням містобудуванням, архітектури та кадастру Тернопільської міськради. Координатор проекту Василь Бесага.
Подібну виставку Тенопіль вже бачив у 2011р- тоді студенти кафедри архітектури та ландшафтного лизайну Львівської Політехніки презентували своє бачення реконструкції Парку Шевченка, пропонували ідею збудувати модерний Сіті-Холл, та змінити індустріальну частину за вул.
Бродівською.

Цьогоріч головними проектними об`єктами стали парки м. Тернополя. Фотографії напівзарослих алейок набережної Серета у парку Топільче, чи парку Національноговдродження змінювали яскраві картинки по-справжньому дизайнерських та европейських алейок, фонтанчиків, майданчиків для дітей.
Студенти бачать наші парки охайними, милуючими око, впорядкованими, такими, що стануть окрасою Файного міста.
Цікавими також були проекти з добудови відсутніх будівель у центрі, та футуристичний міжнародний автовокзал на в`їзді у Тернопіль зі сторони Смиківців.

Дещо важкуватим та нависаючим ззовні видався проект молодіжного відпочинкового комплексу на так званих “Єлисейських полях”- набережної Тернопільського Ставу, хоча ідей в ньому виявилось чимало- тут і відкрита тераса з парасольками, оглядовий ресторан, та ін.
також, представлено цікаву ідею забудови майданчику навпроти ТАНГу.
Втім, прийдіть, та складіть свою думку про дані пропозиції, а ми постараємось в майбутньому представити окремо дані проекти, та запитати Вашу думку, думку управління містобудування, про них. дізнатись про перспективи їх реалізації, та підтримати ті проекти, як по-справжньому прикрашатимуть наше місто.
Виставка триватиме до 30-го серпня.

changingternopil.org

Коментарі вимкнені.