Тернопіль віддали під покров Матері Божої (фото, відео)

6 квітня Тернопіль перед іконою Матері Божої Зарваницької, яку для цього привезли на Театральний майдан із Марійського духовного центру Зарваниця, був відданий під покров Матері Божої. Це здійснив Високопреосвященний Василій Семенюк у присутності близько 90 священиків, – повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

За словами Високопреосвященства, сьогодні, коли ми, переживаючи нелегкі часи терпінь і випробовувань, коли захоплено частину території нашої Батьківщини, коли йде велика інформаційна війна, коли є небезпека військових дій та загибелі наших синів і дочок, знову прибігаємо з молитвою на устах, сльозами на очах та великою вірою у серці до Пресвятої Богородиці.

“На цьому Акті посвяти ми віддали кожного під покров Матері Божої, єдиним серцем просили благословення, сили, мудрості, захисту від ворогів та навернення української нації до Бога. Бо тільки з Богом наша перемога!”, – звернувся він до тернополян.

Захід розпочався процесійною ходою від Архикатедрального собору, священики несли та встановили Зарваницьку ікону на підвищенні Театрального майдану. Архиєпископ розпочав Молебень до Пресвятої Богородиці. Отець Віталій Козак зачитав Пастирське послання Блаженнішого Святослава з нагоди відновлення Акту посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці. Відтак митрополит Василій у молитві звернувся до Матері Божої, просячи благословення та захисту для кожного українця, мужніх і мудрих провідників для українського народу, сили та відваги для наших воїнів, щоб могли могутнім щитом захищати свій народ.

З історії відомо, що Пресвята Богородиця впродовж віків була надійною опорою та заступницею України. Славний князь Ярослав Мудрий в часи Київської Русі віддав під Її покров український народ. У тяжкі хвилини українці завжди зверталися у молитві до Неї та просили допомоги. З виходом УГКЦ із підпілля Блаженніший Мирослав-Іван Любачівський на прощі до Зарваниці, яка зібрала близько 1 мільйона вірних, відновив посвяту нашого народу під покров Пресвятої Богородиці.

-1 thoughts on “Тернопіль віддали під покров Матері Божої (фото, відео)

 • 11:57 | 7.04.2014 о 11:57
  Permalink

  яку хоч батьк1вщину у вас захопили? а що ви 11 захопили, правда, це не ваша вина, то ви про це чомусь не згадуете. 1 що там люди живуть 1 хотять жити так як вони хотять – це вас не ц1кавить. як можна бути священнослужитеелем 1 займатися пол1тикою так серйозно. покиньте службу Богу 1 йд1ть займатися пол1тикою, а не патякайте з амвону вс1ляк1 непритомн1 висловлювання. вас люди слу3хають 1 в1рять вам. не можна бути таким продажним. ви продали в1ру 1 служ1ння Богу на користь н1кчемним 1 безсов1сним людям.

  • 12:58 | 7.04.2014 о 12:58
   Permalink

   Ганю, Ти жертва маніяка чи сил не хватило суїцид до кінця зробити?
   Одно з двох, це точно!!!

Коментарі вимкнені.