Тернопільщина – на другому місці!

18 жовтня на базі Уманського лісового господарства, що входить до Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, відбулися перші в історії лісової галузі України Галузеві змагання спеціалістів з електронного обліку деревини. Всього ж взяли участь представники 17 областей України. Тернопільщина – на другому місці!
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства на Галузевих змаганнях представляв майстер лісу Бережанського лісництва, що входить до ДП «Бережанське лісомисливське господарство», який виборов першість на Тернопільських обласних змаганнях спеціалістів з електронного обліку деревини, Олег Лесик.
За підсумками чотирьох видів змагань Олег посів почесне друге місце, чим підтвердив свої знання як кваліфікованого спеціаліста на даній ділянці роботи лісової галузі Тернопільщини з електронного обліку деревини.
Прес-служба Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства вітає Олега Лесика з почесним другим місцем. Бажаємо подальших професійних лісівничих успіхів, Олеже.

Коментарі вимкнені.