Тернопільщина на порозі кардинальних змін, – Валентин Хоптян

З 21 грудня голова облдержадміністрації Валентин Хоптян проведе співбесіди із керівниками усіх райдержадміністрацій. Після якої і буде визначена подальша доля кожного із них. Це губернатор пообіцяв сьогодні під час колегії обласної адміністрації. Загалом ж очільник області повідомив підлеглим, що найближчим часом їх очікують кардинальні зміни.

– В нас йде реформування, у нас буде скорочення, у нас будуть створені деякі департаменти, будуть об’єднані деякі управління – три управління в один департамент. Тому, звичайно, будуть деякі зміни. Звичайно, ми будемо підбирати на ці посади ділових, принципових, сміливих, енергійних кадрів, які не бояться роботи, які проявляють ініціативу і можуть показувати, і вже показують, як потрібно працювати. Такі кадри в нас в області є. Ми зустрінемося також із деякими керівниками, які є у підпорядкуванні в Києва. Тому що дехто собі думає, що він підпорядкований, а дехто собі щось їздив, виїжджав і вирішував сам собі десь якісь там питання, – зазначив Валентин Хоптян.

Губернатор також зауважив, що у січні наступного року він матиме зустріч із Президентом Януковичем, де і доповість йому про кадрові питання.

– Я б хотів, щоб ви детально ще раз кожен, самокритично, зняли з себе розові окуляри, подивились в дзеркало самокритично на себе, на свою роботу і на свої дії. Якщо ви цього не зробите, значіть, вимушені будемо робити ми, – пригрозив керівник регіону.

До слова, найбільше критики з вуст губернатора нині прозвучало на адресу голів Шумської, Монастириської і Козівської райдержадміністрацій. На горіхи дісталося і кільком начальникам структурних підрозділів облдержадміністрації, – пише За Збручем.

Коментарі вимкнені.