Тернопільщина знову в скорботі: у зоні АТО загинув 23-річний Орест Квач

Вчора, 28 липня, в боях за м. Лутугино, загинув 23-річний житель міста Заліщики Орест Квач, який воював у складі батальйону “Айдар”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба батальйону «Айдар»: «У перебігу доби підрозділи батальйону брали участь у ТРЬОХ! різних операціях за різними напрямками навколо м. Лутугине. У кожній з груп були втрати. Всього загиблими батальйон втратив 12 чоловік (і 10 пораненими). Обставини боїв, а також повний іменний список загиблих воїнів будуть опубліковані після уточнення.
Ми сумуємо за своїми побратимам і йдемо в бій першими.
Героям слава!

1) Римар Ігор Віталійович – (Сірко)
2) Алієв Іончу АФІ Огли
3) Мінюк Станіслав Петрович
4) Куліш Іван Володимирович
5) Квач Орест Арсенович
6) Коврига Сергій Володимирович (Лялік)
7) Вербовий Михайло Вікторович (Лєшій)
8) Давидчук Олександр Васильович
9) Топольській Павло Васильович
10) Шостак Сергій Олександрович (Шест)
11) Бойко Віталій Васильович
12) Василаш Ілля Євгенович

Кожного з нас щось пов’язує з ними. Спання протягом півроку на цементних підлогах, сигарета викурена на пару (коли немає тютюну) філософський диспут на тему … (а хіба мало в світі тем?)»

Однокласниця Ореста Іванка Кушнірук на своїй сторінці «В Контакті» згадує: «На сході України загинув мій друг, однокласник, хороша людина – Орест Квач. Він був для мене Воїном Світла, бо він вперше дав мені цю книгу почитати, і я впізнала в ній Ореста.
Нам було десь по 15. Ми сиділи на даху розваленого ресторану “Жаба”, над Дністром в Заліщиках. Над цією красою Дністровського каньйону ми говорили про високі матерії, про мрії, про “як думаєш, що буде коли…”, а вже ніяк не буде… А потім до ночі грали і горланили на все горло пісні Фліта. На цій фотці вони співають “Ореста вбили”, і ніхто тоді не знав, чого того Ореста вбили.


Минулого тижня йому виповнилось 23. На днях пішов добровольцем у “Айдар”, а нині його вже вбили… Він був міцний і духом, і тілом… Прощай Оресте, прощай, ти загинув гідною смертю героя.. І залишишся на віки в наших серцях мужнім Воїном Світла»

Слава Герою України!

Золота Пектораль

Коментарі вимкнені.