У Тернополі розкажуть та покажуть як народити і бути щасливою

Тиждень грудного вигодовування 2014 у Тернополі

Це так чудово допомагати, заохочувати і підтримувати грудне вигодовування: це життєво важлива мета для порятунку життя!
Давайте разом привертати увагу до грудного вигодовування як до чудового старту у здорове життя.

Запрошуємо, в неділю, 3 серпня вагітних, випускниць “Школи щасливого материнства св.Анни”, форумчанок, татусів, діток, журналістів та усіх бажаючих на чудову зустріч на підтримку Всесвітнього тижня Грудного вигодовування під гаслом: “Грудне вигодовування: Переможний гол – на все життя!”.
Захід розпочнеться об 11.00 год. Місце зустрічі: Бохо-кафе “ЖИРАНДОЛЬ”, центральна частина м. Тернополя, вул. О.Кульчицької, 7/3.

Навчальні заходи:
П’ятниця, 1 серпня,13:00 год. – жіноча консультація №2, вул. Купчинського, 14, Школа материнства (1-й поверх).
15:00 год. – Школа щасливого материнства св.Анни, вул. Федьковича, 16
Лекція на тему: “Прикладання до грудей – як могутній емоційний стимул у процесі розвитку психіки дитини”. Марія Хомів, лікар психотерапевт.

Вівторок, 5 серпня, 10.00 год. – жіноча консультація №2, вул. Купчинського, 14, Школа материнства (1-й поверх).

13.30 год. – Школа щасливого материнства св.Анни, вул. Федьковича, 16.
Лекція на тему: “Грудне годування і пологовий будинок. Від А до Я”. Іванна Наконечна, лікар акушер-гінеколог.

Протягом тижня – виступи кращих спеціалістів Тернополя у ЗМІ.

Запрошуємо онлайн переглянути на протязі тижня безкоштовний вебінар: “Як народити і бути щасливою”, на якому ви дізнаєтесь про те, що грудне вигодовування відіграє важливу роль у психоемоційних стосунках матері і немовляти, про прикладання до грудей – як могутній емоційний стимул у процесі розвитку психіки дитини. А також про про баланс у 4 сферах життя і про здібність бути щасливою мамою.
Ведуча – Марія Хомів, лікар психотерапевт, член УСП, координатор проекту Школа щасливого материнства св. Анни, волонтер консультативного центру руху за життя «Колиска життя».

Щоб отримати запис – надсилайте вашу лист з темою: “Як народити і бути щасливою” на електронну пошту vebinar.te@gmail.com

Організатори: Проект ТБФ «Карітас» «Школа щасливого материнства св.Анни», Консультаційний центр Руху “За життя” «Колиска життя» http://www.noabort.te.ua/ , кращий тернопільський форум “Сімейка”  http://forum.mamusi.org.ua /, група підтримки грудного вигодовування “Смак дитинства”.

Партнер заходу: Бохо-кафе “ЖИРАНДОЛЬ”, центральна частина м. Тернополя, вул. О.Кульчицької, 7/3.

За сприяння: ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства»

За підтримки: УХ-радіо, радіо “Світанок”, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети “Вільне життя”, “Тернопіль Вечірній”, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.

Коментарі вимкнені.