Чемпіонка світу з Тернополя першою відкрила роботу “Шоколадної пошти” у Львові (фото, відео)

14 лютого у Львівському палаці мистецтв урочисто відкрили VI Свято шоколаду. Потрапила туди і чемпіонка світу з пауерліфтингу – тернополянка Лілія Проць з прийомною донечкою Настею. Так сталося, що вони найшвидше серед усіх відвідувачів міроприємства скористалися послугами «Шоколадної пошти Світоч», і першими відправили листівку “From Lviv with Love” з логотипом Свята шоколаду.

–         Я дізналася про це Свято ще задовго до його початку, – розповіла «Погляду» Лілія Проць. – Захотілося його відвідати, оскільки я дуже люблю солодощі. Окрім того, прочитавши програму, зрозуміла, що буде цікаво, масштабно, насичено і незвично. Вирішила взяти Настусю, оскільки для неї це перша екскурсія – стільки солодощів і шоколаду вона ще в житті не бачила.

Ліля поділилася враженнями від покупок на Святі шоколаду. Каже, що емоції переповнюють від побаченого та від того, що вона смакувала. Вразила чемпіонку фігура лева з шоколаду, яка була мало що не в реального зріст тварини. А також – дитячі спортивні та розвиваючі атракції, котрі діяли на одному з поверхів Палацу мистецтв. На гостинці у Тернопіль Ліля придбала сухофрукти в шоколаді.

–          На диво, вийшло так, що ми першими з відвідувачів, кинули в спеціальну поштову скриньку від «Світоча» листівку, підписану безпосередньо в епіцентрі Шоколадного Львова. На конверті, поштарі у вишуканих костюмах поставили печатку з логотипом Свята шоколаду.

Лист відправили родині Настусі – на південь України. Адже саме звідти, якщо бут точним – то з-під Кривого Рогу, родом дівчинка, котру Ліля Проць прийняла в свою сім’ю чотири місяці тому. До слова, обійшовся тернополянам такий оригінальний «привіт зі Львова» у п’ять гривень.

Нагадаємо, Свято шоколаду у Львові відбувається уже вшосте. Триватиме воно до 17 лютого у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Гостей чекає безліч шоколадних атракцій та можливість скуштувати найрізноманітніші шоколадні солодощі. 16-17 лютого вхід вартуватиме 30 грн.
Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.