Тернопільська «Свобода» чекає на рішення ТВК щодо трьох екс-партійців і не боїться перевиборів

Сьогодні керівництво обласної організації Тернопільського осередку ВО «Свобода» зібрало прес-конференцію для представників ЗМІ з приводу останніх подій, що стосуються виключення з лав партії трьох депутатів та відкликання їх з числа депутатів міськради.

На зустріч прийшли і виборці екс-свободівців, які мали можливість і послухати офіційну позицію партійців, і поставити власні запитання.

– Для всіх є зрозумілим і очевидним, що коли виборці на виборах приймають рішення голосувати за ту чи іншу політичну силу, яка висуває своїх кандидатів до відповідної ради – вони оцінюють її попередню роботу, оцінюють ті чи інші позиції виборчої програми, які озвучуються, які повинні бути ключовими в діяльності фракції в місцевій раді. Тому для нас, для Всеукраїнського об’єднання «Свобода», для політичної сили, яка є ровесником незалежності було прикро упродовж півтора року діяльності Тернопільської міської ради, постійно на внутрішніх засіданнях фракції та внутрішньопартійних органів піднімати питання невідповідності практичної роботи депутата з його передвиборчою програмою та програмою ВО «Свобода», значив голова ТОО ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

Для присутніх було зачитано кілька десятків проектів та поіменних голосувань, які були винесені на сесію міської ради і за які не проголосували виключені з партії депутати. За словами «свободівців», саме ці питання, які стосуються перш за все соціальної сфери, національних питань, важливих сфер життєдіяльності міста стали ключовими у прийнятті рішення.

З травня триває процедура з відкликання депутатів міської ради, яких було виключено з партії «Свобода».. Крапку у цьому питанні повинна поставити Територіальна виборча комісія, як уже тривалий час не проводить засідання. «Свободівці» мають надію, що сьогодні, 22 червня засідання комісії таки відбудеться і ситуація буде вирішена.

Окрім того, не виключають і можливості дострокових виборів до міської ради Тернополя. Раніше, представники «Свободи» відкрито заявили про те, що готові йти на вибори, а під час конференції наголосили, що дочасні вибори покажуть підтримку і згаданих депутатів, і політичної сили.

Коментарі вимкнені.