Тернопільське підприємство виплатить по 20 тис. грн. чоловікам, які підуть служити

Як інформують у Тернопільській райдержадміністрації, населенню Тернопільського району, зокрема демобілізованим учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам, ТОВ «Тервікнопласт»  пропонує вигідну роботу.

28 липня 2015 року голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий проінформував учасників колегії районної державної адміністрації про новий соціальний проект ТОВ «Тервікнопласт» – виробника металопластикових конструкцій, яке вже понад 9 років працює на віконному ринку України.
Цей проект полягає в тому, що компанія  готова взяти під опіку чоловіків, які бажають поповнити ряди Української армії, а саме, виплатити разову допомогу в розмірі 20 000 грн., працевлаштувати, зберегти робоче місце під час та після проходження служби. Компанія також готова надати матеріальну допомогу до 100 000 грн. у разі втрати працездатності під час бойових дій.

Компанія  підтримує патріотів, які прагнуть захищати країну в лавах збройних сил України і закликає інших підприємців приєднатися. За словами директора ТОВ «Тервікнопласт», добровольці, які йдуть захищати нашу державу, повинні бути не тільки належним чином екіпіровані та підготовлені, але й бути підтриманими матеріально і впевненими, що після повернення в них буде можливість працювати, щоб забезпечити свою родину. А у випадку втрати працездатності ніхто не залишиться на одинці зі своєю бідою.

Вказане підприємство запрошує на роботу працівників: монтажників-складальників металопластикових конструкцій, складальників склопакетів, вантажників.

Роботодавець готовий сприяти зацікавленим у працевлаштуванні особам, а також створювати нові робочі місця для випускників, проводити профорієнтаційну роботу серед молоді, працевлаштовувати незахищені верстви населення (переселенців, біженців, батьків багатодітних родин і т.д.).

Товариство «Тервікнопласт» для зацікавлених осіб проведе навчання на підприємстві, забезпечить гуртожитком. Готове до будь-яких пропозицій (контактні телефони: 050 377 02 83, 067 208 22 93)

Коментарі вимкнені.