Депутатам тернопільської обласної ради байдужа доля людей? (фото)

Колектив тернопільської обласної аптеки №78 та їх колеги з інших аптек прийшли під стіни «білого дому» закликати депутатів звернути увагу на їх проблему і допомогти у її вирішенні.

«Погляд» вже писав про ситуацію, яка склалася навкого аптеки №78, на призначення нового керівника без врахування думки колективу. Юрист закладу вбачає у такій поведінці заступника голови облради Сергія Тарашевського корупційну складову.

Люди вийшли на вулицю з плакатами «Владо прислухайся до колективу аптеки», «не знищуйте найстарішу аптеку Тернополя», «Тарашевський, не заважайте працювати».
Повз пікет проходили десятки депутатів, які готуються до сьогоднішньої сесії. Та практично жоден з них не підійшов до людей. Очевидно, їм байдужа доля комунального закладу та людей, які делегували їх право відстоювати свої права.
Сергій Тарашевський також не вийшов до протестувальників. Запевнив журналістів, що і так часто спілкується з колективом аптеки. Посадовець зазначив, що жодних порушень у його діях немає. А якщо є, то нехай колектив звертається до суду і доводить це.
А ще пообіцяв, що знайде порозуміння з колективом і через два місяці продемонструє, як ефективно може працювати аптека з новим керівником.

Коментарі вимкнені.