Тернопільські діти захоплються кийками та наручниками

Провоохоронці неодноразово проводять зустрічі із вихованцями навчальних закладів. Ажде, як відомо, злочин краще попередити, ніж розкривати. Бо, чого гріха таїти, у наш час окремі діти через батьківську байдужість опиняються в наркотенетах, полоні алкогольного дурману, стають залежними від тютюнопаління. Тому така профілактика є невід’ємною частиною діяльності педагогів і міліції.
Зустріч, котру днями організували працівники відділу Держаної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області у спеціалізованій школі II-III №29 з поглибленим вивченням іноземних мов, була сприйнята дітками з ентузіазмом. Школярі з неприхованою цікавістю оглядали людину у формі та захоплено слухали розповідь про роботу правоохоронців. Зокрема, довідалися, як правильно поводитися на вулиці з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій тощо. Під час зустрічі діти задавали численні запитання, на котрі отримали відповіді. Особливе захоплення викликало наочне представлення засобів захисту та затримання (бронежилет, шолом, кийок гумовий ПР-73, наручники, навчальні зразки зброї).

Сподіваємося, учні зрозуміли, що міліція є каральним органом лише для тих, хто порушує закон, скоює злочин. А для чесних, законослухняних громадян правоохоронці- рятівники, завжди готові прийти на допомогу й захистити від злочинних проявів, повідомляє прес-служба ВДСО при УМВСУ в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.