Щоб відкрити секрет тернопільського “Ковчегу”, Михайло Гросуляк файно поганяв киян (фото)

Команда професіоналів «Нового каналу» минулих вихідних завітала у Тернопіль.

Талановиті журналіст Андрій Федорчук та оператор Олександр Меленевський приїхали для того, щоб відкрити Україні секрет успіху нашого земляка – Михайла Гросуляка.

Шалений недільний день знімальної групи розпочався з пошуків Михайла Васильовича на футбольних полях файного міста. Пробігши тернопільським парком не один кілометр, журналіст Андрій таки знайшов свого героя, коли почув його радісні вигуки від забитого голу.

Опісля драйвового футболу, столичних Гостей чекали неочікувані зйомки їзди на велосипеді топлес; веселе купання у ставку; незабутні екскурсії Пивоварною ресторацією «Ковчег», Пастерією «Фламінго», Музейною ресторацією «Старий млин», Піцерією «Фламінго» та ексклюзивне інтерв’ю з власником колоритної мережі «САМоГОНна ресторація».

Гості закладів мали змогу спостерігати за процесом роботи хлопців та потрапити у саму програму. Побачити чудові кадри та почути ексклюзивну розповідь Михайла Васильовича для «Нового каналу», Ви можете у рубриці «Мій перший мільйон» у програмі «Підйом».

Щопонеділка о 7:30 та 8:35 на «Новому каналі», дізнавайтесь секрети успішних людей, вдосконалюйте себе та будьте багаті!

Ресторація Самогонна

Коментарі вимкнені.