Тернопільські міліціонери поїхали у зону АТО

15 червня, на східні території України для несення служби поїхали півсотні співробітників міліції Тернопільщини. У складі зведеного загону –  добровольці з різних підрозділів обласного управління міліції та міськрайвідділів області. 

Правоохоронці змінять своїх колег у зоні АТО. Впродовж місяця їм доведеться забезпечувати громадський порядок, контролювати рух автотранспорту на блокпостах, допомагати працівникам місцевих райвідділів боротися зі злочинністю.

Перед від’їздом до правоохоронців звернувся начальник  обласного управління міліції Олександр Богомол.

– Суворо дотримуйтеся дисципліни та законності, бережіть власні життя та життя товаришів, сумлінно виконуйте бойові завдання та повертайтеся додому без втрат, – наголосив Олександр Миколайович

Більшість бійців уже мають досвід несення служби на Сході. Проте є й такі, хто вирушає в зону АТО вперше.

Серед них – старший інспектор відділу дільничних інспекторів міліції Сергій Білик. Та хлопця не лякають труднощі, він готовий з честю боронити рідну землю.

– Чесно кажучи, є хвилювання, бо вперше їду у складі зведеного загону, – каже старший інспектор. – Та сподіваюся, з поставленими завданнями впораємося.

Провести бійців у тривале відрядження прийшли колеги, друзі, рідні. Протоієрей Анатолій Залізницький приїхав підтримати свого двоюрідного брата.

– Це обов’язок кожного чоловіка йти захищати свою батьківщину, – вважає Анатолій Залізницький. – Ми будемо молитися за наших захисників і просити Бога, щоб вони щасливо виконали свій громадянський обов’язок та повернулися до своїх матерів, дружин, братів і сестер – до усіх нас.

Благословили міліціонерів у далеку дорогу священнослужителі. Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор окропив бійців святою водою та закликав молитися усіх за їх щасливе повернення.

Коментарі вимкнені.