Тернопільські спортсмени привезли зі Львова безліч нагород

З 1 по 4 Грудня в м. Львові пройшов ХIII Всеукраїнський Турнір з боксу на призи Андрія Котельника, відомого боксера, призера Олимпійських игор 2000 року, Чемпіона світу в 1-й полусередній вазі за версією WBA. Турнір започаткований Андрієм Котельником збирав найсильніших боксерів України.
Тернопільську обласну організацію Федерації боксу України на змаганнях представляло 10 спортсменів.

I місце зайняли: Будзінський Ігор ( тренер Фірман Руслан), Степанов Захар (тренер Діткун Роман), Балик Вадім (тренер Діткун Роман)
II місце зайняли : Фірман Ростислав (тренер Фірман Руслан)
III місце зайняли: Ковбасюк Олександр (тренери Діткун Роман, Шнуровський Володимир ), Фірман Роман(тренер Фірман Руслан)
IVмісце зайняли: Ільїнов Юрій (тренер Фірман Руслан), Струмецький Олександр (тренери Діткун Роман, Шнуровський Волоимир), Олійник Максим (тренери Діткун Роман , Шнуровський Володимир), Парфенюк Олександр (тренери Діткун Роман , Шнуровський Володимир).
Участь спортсменів відбулась завдяки підтримці Президента ТООФБУ Євгена Степанова.