Над тернопільською жовто-зеленою нивою зійшла червона зірка

Для тернопільської «Ниви» якось стало вже звичним виправдання: вроді-би грали добре, навіть краще за суперника, але чогось програли». Ось і сьогодні «жовто-зелені» знову програли. Здається на тобі – вилучення у складі «зіркових» господарів на 53 хвилині (А. Кікоть отримав два боксерські удари в обличчя) – бери та грай-вигравай. Ні, треба було Степанові Гірському, рівно через десять хвилин, отримати другу жовту картку та зрівняти чисельність присутніх на полі. У цій ситуації краще розпорядилась новим розкладом «Зірка». Все-таки вилучення Степана, показало його значущість у захисті тернополян. Але чим більше рвались до воріт «Ниви» господарі, тим більше шансів на небезпечні контратаки було у наших гравців. На 74 хвилині супер-шанс отримав Сергій Загинайлов, який, поборовшись за м’яч, не зумів переграти воротаря. Після цього зіграло правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі». У схожій ситуації опинився «свіжий» нападник господарів Д. Осадчий, але він не схибив і використав шанс сповна та технічно. «Нива» намагалась звести матч до нічиєї, але марно.

Після гри наставник «Ниви» І. Яворський вину за результат переклав на своїх підопічних, сказавши наступне: «Я думаю що так сталось через те, що дехто не виконав установку на гру, гравці «Зірки» постійно виривались за спину наших. Загинайлов повинен був забивати. Справедливим мав би бути нічийний результат. Нам не вистачало креативу, менше грали на атаку, гірше зіграв С. Загинайлов. На позицію Гірського змістився М. Басараб, який не справився по позиції, але й М. Лазорик мав би страхувати»

А ось головний тренер «Зірки» М. Федоренко взагалі жалкує, що його хлопці забили мало голів: «Нива построїла свою гру на контратаках. Ми могли б вигравати вже у першому таймі 3:0, чи 2:1, але через монотонність їх гри у першому таймі, не змогли нічого зробити».