Тернопільські студенти перші відкрито назвали Обамі та Меркель ворога України в ЄС

24 листопада на Театральному майдані Тернопля відбулося народне віче. Слово на ньому мала і активна молодь міста. Зокрема, молодіжний мер Любомир Шимків розповів, що тернопільські студенти написали звернення англійською мовою до європейських політиків та провідних голів держав про співпрацю та допомогу в швидкій євроінтеграції України.

– Ми підготували зверення на англійській мові до європарламенту, до депутатів європарламенту, до провідних президентів усіх держав: Барака Обами, Ангели Меркель – канцлера Німеччини, – сказав Любоир Шимків.- Воно буде розіслане усім в їхніх акаунтах в соціальних мережах. Ми хочемо достукатися, щоб про нас почули. І це буде ініціатива з Тернополя.

Тоді дівчинка понад дві хвилини зачитувала листа англійською. У ньому йдеться про те, що противники європейського вибору України застосовують методи шантажу, економічного і політичного тиску, окрім того почали економічну та інформаційну війну проти України. Тернополяни назвали основним противником європейської інтеграції України Російську Федерацію. Студенти пояснили, що якщо Європа ввжатиме за потрібне Україні бути разом із Росією, то таким чином Європа дозволить завершити повномасштабну політичну, економічну, культурну, інформаційну окупацію України Російською Федерацією.

“Разом з Україною Європа буде іншою – вона стане цілісним простором, який охоплює різні різні, але в той же час пов’язані між собою країни. Європа стане областю демократії і миру і тисячолітня українська культура гармонійно доповнить її. Місцеве співтовариство просить Вас допомогти вирішенню проблеми. Ми сподіваємося, що завдяки нашій співпраці ми досягнемо цієї мети якомога швидше”.

Текст звернення англійською мовою:

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.