Заступник голови ОДА Петро Гоч організовує антиЄвромайдан у Тернополі?

Ми вже писали, що сьогодні о 12.оо на Театральному майдані має розпочатись загальний страйк у підтримку Євромайдану. А о 12.30 біля пам’ятника І.Франку має відбутись віче. Організовує його молодий активіст Андрій Любецький.  Він каже, що віче збирає для того, аби спробувати вирішити проблемні питання міста. І що, незважаючи на політичну ситуацію в країні, Тернопіль не може відкладати свої проблеми у “довгий ящик”. Він представить також команду громадян, які об’єдналися, щоб допомогати тернополянам.

На нашу пропозицію приєднатись до Євромайдану, Андрій сказав: “Нехай  Євромайдан приєднується до нас, оскільки ми хочемо в Європу з чесною владою”.

Як повідомили “Погляд” достовірні джерела, акцію біля пам’ятника Івана Франка організовують за підтримки Партії регіонів, зокрема заступника голови ОДА Валентина Хоптяна – Петра Гоча.

 

-1 thoughts on “Заступник голови ОДА Петро Гоч організовує антиЄвромайдан у Тернополі?

  • 22:30 | 25.11.2013 о 22:30
    Permalink

    То виходить, якщо мешканці вулиці Орлика вийшли на віче разом з іншщими людьми, яким болить, те що роблять з Тернополем, то вони регіонали? Депутати міської ради від Свободи і їхні підспівувачі називали нас язичниками, атеїстами, комуністами, тепер ось журналісти “Доби” називають нас регіоналами. Дякуємо дуже за підтримку! Ось так ми – українці – гуртуємося до купи і бануємо за рідне місто! А хто тоді ті, хто краде, або не краде, але мовчить? А чи знають журналісти “Доби”, що згідно кодексу лицаря, не можна не реагувати на несправедливість і шахрайство? Чи лицарі теж були регіоналами?

Коментарі вимкнені.