Тернопільську міську раду використовують не за призначенням

“Тернопільська міська рада стає місцем для екскурсій”. Про це пише радник міського голови Максим Черкашин у мережі Фейсбук.
Сьогодні довелось оновити свої знання з історії Тернополя. В гості в міську раду завітали вихованці Тернопільського обласного комунального будинку для дітей шкільного віку. До речі, ідея екскурсії належить Andriy Nazarenko – голові благодійного фонду допомоги сиротам “Майбутнє сиріт”.
Разом ми обійшли всю будівлю ради. Особливо цікавими для дітей були “зелена кімната”, в якій проводяться засідання виконавчого комітету, приймальня міського голови та сесійна зала. Саме в сесійній залі я показав невелику презентацію про історію Тернополя та визначних земляків. Потім розповів про функціонування міської ради. Щоб розбудити (так-так, не всім цікаво слухати про депутатів та виконавчий комітет)) ) та зацікавити дітей – задавав їм запитання на основі почутої інформації. За правильні відповіді учасники отримували цукерки. Кількість депутатів діти вгадували на “менше-більше”, а портрет Володимира Лучаківського допоміг правильно відповісти на запитання “Хто був першим українським бургомістром Тернополя?”. Загалом роздав усі цукерки. Тому, коли фотографувались, було таке враження, що в дітей напухлі щоки )) 
Не знаю як учасникам екскурсії, але мені сподобалось.

-1 thoughts on “Тернопільську міську раду використовують не за призначенням

  • 19:35 | 8.11.2013 о 19:35
    Permalink

    Тому що Надал прогресивний мер! і підібрав орошу команду професіоналів!

Коментарі вимкнені.