Майже мільйонну аферу провернуть у Хоптяна?

Ми вже писали, про те, що ще 11 березня в стінах ОДА мали оголосити результати тендеру на транспортні послуги з перевезення посадових осіб Тернопільської адміністрації на суму більш як 700 тисяч гривень. Проте, цього не чомусь сталось. Вдруге заявку подав лише один учасник – комунальне автотранспортне підприємство, яке за 708 тисяч та ще й 750 гривень, не проти повозити чиновників.

А між іншим, Тернопільська ОДА вже оголошувала повторний тендер, бо попередні  торги теж були відмінені. Хоча, минулого року це не бралось до уваги і тоді єдиний учасник – це ж саме комунальне підприємство –  отримало замовлення на 850 тисяч гривень.

Тоді ми пророкували, що наступним кроком стане те, що закупівля, напевно,  буде проведена в одного учасника, оскільки згідно зі статтею 39 (Про здійснення державних закупівель), це можна робити, якщо замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників. Отож, ніхто інший, як те комунальне автотранспортне підприємство таки отримає 708 750, 0 грн.

І ось 22 жовтня Тернопільська облрада за результатами тендеру уклала угоду з Комунальним автопідприємством на транспортні послуги з перевезення посадових осіб облради на вересень-грудень поточного року. Вартість угоди склала 767 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер провели по «закупівлі у одного учасника», оскільки до того двічі скасовували відкриті торги через недостатню кількість пропозицій.

Згідно з техзавданням, для обслуговування облради у робочі дні вимагається: один позашляховик, два-три авто середнього класу, одне авто «малого класу», один-два мікроавтобуси, а також «автобус великої вмістимості» за окремими заявками.

Оплачувати послуги будуть з місцевого бюджету.  За даними «ВДЗ», за останні п’ять років Тернопільська облрада замовила транспортних послуг для своїх посадових осіб на загальну суму 3,34 млн грн.

Винакає питання, а на чому їздили тернопільські чиновники до тепер і за які гроші?

І ще одне. У 2012 році вартість перевезень тернопільських чиновників з адміністрації сягнула 850 тисяч гривень. А ось в інших областях суми на схожу послугу були в півтора-два рази нижчими, ніж на Тернопіллі. Наприклад, Кіровоградська ОДА витратила 440 тисяч гривень, Сумська ОДА — 410 тисяч. А от їхні колеги з Тернопільської адміністрації не поскупилися на 850 тисяч гривень для підприємства, яке мало надавати послуги упродовж квітня-грудня 2012 року.

Коментарі вимкнені.