Тернопільських політиків об’єднав Шевченко чи бажання черговий раз «засвітитися»?

Цікаво спостерігати за ситуацією, коли представники різних політичних партій збираються разом. Адже, взагалі-то, вони, начебто, опоненти. Та коли приходить час взяти участь у тих чи інших масових заходах, особливо у тих, де гарантовано будуть присутніми представники місцевих ЗМІ, про свої «чвари» вони забувають і стають пліч-о-пліч. Протягом останніх кількох днів було декілька моментів, коли регіонали «посміхалися» свободівцям і навпаки. Петро Гоч, заступник голови ТОДА, не оминув можливості попозувати перед камерами на презентації макету пам’ятника Незалежності, встановлення якого ініціював міський голова Тернополя – свободівець Сергій Надал та його побратими. А дев’ятого березня біля пам’ятнику Шевченка в обласному центрі можна було взагалі спостерігати «ідилію». З натхненними і серйозними виразами облич, які аж світилися «патріотизмом», можна було побачити всю владну верхівку області та міста. А саме: заступників губернатора – Петра Гоча (Партія Регіонів) та Юрія Желіховського (представник «Сильна Україна»), голову облради Олексія Кайду (ВО «Свобода») і його заступників – Сергія Тарашевського («Єдиний Центр») та Олега Боберського (УНП), і самого очільника Тернополя Сергія Надала (ВО «Свобода»), а також його підлеглих із різних партій.

Ще вчора вони вшановували разом пам’ять Кобзаря, а завтра, на жаль, знову будуть «поливати брудом» один одного, маскуючи це під критику….

Фото Іван Пшоняк

-1 thoughts on “Тернопільських політиків об’єднав Шевченко чи бажання черговий раз «засвітитися»?

 • 13:49 | 11.03.2012 о 13:49
  Permalink

  А що ж Ви, Іване, такі “мягенькі” моє фото виклали ? А де ті, коли міліціянти мене вовтузили ?

 • 14:30 | 11.03.2012 о 14:30
  Permalink

  Хочу привернути ще увагу читачів до такого факту.
  Це “свято” фільмувало дуже багато представників місцевих змі. А чи бачили Ви десь інформацію про те, як нагло і проти правно міліціянти в цивільному мені перешкоджали бути присутнім на їх “святі” ? Показали в новинах Вам, як мене міліціянти вовтузили за спинами присутніх на цьому зібранні ?
  Так що прошу самостійно робити висновки, що з вами роблять такі змі.
  Інформують вас ?, чи може зомбують ?

 • 20:23 | 11.03.2012 о 20:23
  Permalink

  там Тільки Надал органічно дивився. він завжди зодить на такі заходи особисто

Коментарі вимкнені.