У Тернополі може з’явитися антивандальна система

Після того, як перший заступник міського голови Владислав Стемковський повідомив, що практично всі зупинки громадського транспорту нового взірця потрощені вандалами, знову постало питання про встановлення відеокамер на вулицях нашого міста.

Ми вже повідомляли, що таку ініціативу проявив міський голова Сергій Надал і вже навіть доручив керівнику комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» депутату-свободівцю Івану Сороколіту розробляти та впроваджувати в місті централізовану систему відеоспостереження.

За задумом посадовців, камери в Тернополі повинні бути встановлені в місцях, де існує висока імовірність вчинення правопорушень.

«Ми також працюємо з міліцією та державтоінспекцією, щоб камери були і в місцях, які міліціонери відзначають такими, де часто стаються злочини та дорожньо-транспортні пригоди, – зазначає пан Сороколіт. – Тобто, ми врахуємо побажання всіх, кому камери допоможуть у забезпеченні порядку в нашому місті та недопущенні подальших правопорушень».

За словами Івана Леонідовича, це також повинно стримати тих, хто розмальовує фасади будинків, паркується в недозволених місцях, наносить шкоду зеленим насадженням тощо.

Нагадаємо, що перший (пілотний) етап встановлення системи відеоспостереження відбуватиметься за кошти комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» без залучення бюджетних коштів.

«Про об’єми робіт ще рано говорити, але однозначно це буде проект, користь від якого Тернопіль відчує протягом дуже швидкого часу. До травня плануємо встановити по всьому місту перші кілька десятків камер, об’єднаних у єдину систему, управляти якою буде наше підприємство», – підсумовує Іван Сороколіт

-1 thoughts on “У Тернополі може з’явитися антивандальна система

 • 13:39 | 11.03.2012 о 13:39
  Permalink

  Давно пора! Треба виловити цю бидлоту!

 • 18:29 | 11.03.2012 о 18:29
  Permalink

  от вам і приклад нового мислення: молоде покоління все вирішує швидко і прагматично.

 • 20:35 | 11.03.2012 о 20:35
  Permalink

  видно, що якщо беруться до справи нормальні депутати, то все нормально і вирішується

 • 21:49 | 11.03.2012 о 21:49
  Permalink

  пора і штрафи поставити за шкоду завдану місту так, як в Європі! а то смітять де хочуть, собаки гадять де хочуть, п’ють де хочуть культури нуль! потрібно виховувати штрафами, а то у на с культура проявляється тільки закордоном!

Коментарі вимкнені.