Тернопільських випускників залишили без останнього дзвоника

Третього травня для українських одинадцятикласників пролунав останній дзвоник, у школах відбулися святкові лінійки. Але, як виявилося, не всюди. Учні 22-ї школи нарікають «Погляду» на те, що колектив школи вирішив залишити випускників без свята.
– Мабуть ми не заслужили від своєї школи прощального подарунка, – скаржаться школярі. – Нам запропонували прийти на Свято останнього дзвоника аж 25 травня, після екзаменів і випускного, посеред ЗНО. Жах! Кому взагалі тоді вже буде потрібен той останній дзвоник?
Випускники тернопільської школи №22 кажуть, що їм взагалі «пощастило» цьогоріч у всьому.
– «Дякуємо» нашому керівництву. Низький уклін вам за ТАКУ турботу! – кажуть розчаровані тернополяни. – Наші батьки сварилися на зборах, мовляв, як може бути випускник без останнього дзвоника? Але це нічого не змінило.
Дивуються такому рішенню керівництва школи і самі батьки.
– В новинах показали останні дзвоники по всій Україні, значить дата проведення була офіційно затверджена. Чому ж тоді в нас нічого не було? – обурюються матері цьогорічних випускників школи. – Шкода дітей.

Юрій Романович, Погляд

-1 thoughts on “Тернопільських випускників залишили без останнього дзвоника

  • 14:58 | 7.05.2012 о 14:58
    Permalink

    взагалі не тільки в 22 школі не відбулась остання лінійка, прощальна для випускників, а і в багатьох інших по м.Тернополю…все залежало від керівництва, а воно ТАК вирішило, не розумію, чим керувалось в той момент?Звичайно, кому вже потрібна прощальна лінійка, коли вже відбулись всі екзамени і випускний бал? Діти ж будуть здавати ЗНО, готуватись до нього…наскільки я знаю – 26 травня – ЗНО з англійскьої мови, який вже прощальний дзвоник в такий момент? БІдні цьогорічні випускники, шкода дітей, і шкода батьків, бо свято для нас всіх.

  • 15:04 | 7.05.2012 о 15:04
    Permalink

    взагалі в багатьох школах м. Тернополя не відбувся останній прощальний дзвінок для цьогорічних випускників, шкода, що так вирішило керівництво, хоча по Україна остання лінійка відбулась, і можна було бачити випускників з урочистими пов’язками “Випускник-2012”. А так прийти 25 травня, коли вже здали екзамени, відгуляли випускний?…якось все це дико.

Коментарі вимкнені.