Тернопільський Народний Герой “Гатило” незабаром стане батьком (відео)

Валерій Чоботарь знову у Тернополі – прийняв важке рішення повернутися до цивільного життя. Причина, на щастя, радісна – він незабаром стане батьком. Про це “Гатило” розповів 15 січня зі сцени драматичного театру, отримавши срібний орден “Народний Герой України” під час 12-ї грандіозної церемонії нагородження у Тернополі. 

Уже два тижні Валерій Георгійович намагається соціалізуватися, повернувся у свій спортивний зал (СК “Характерник” – прим.ред.). Жартує, що пішов у декретну відпустку. Проте визнає, що бути тут йому дуже важко.

В інтерв’ю телеканалу “1+1” Валерій зізнається, що відчуває певний сором приймати такий важливий орден, адже ним нагороджують також і Героїв посмертно. Проте погоджується, що це є своєрідним визнанням поваги від людей, заради яких він і пішов на війну.

– Це певний знак, що я їх не підвів, не розчарував. Чесно кажучи, саме люди і були основною мотивацією моєї участі у цих подіях. Чудові, нормальні люди: українці, тернополяни, друзі. Я думаю, що цю нагороду, якби це було можливо, треба було би розділити на шматочки і роздати всім тим людям, які чекали, любили, підтримували, допомагали, молилися. Це їхня насамперед нагорода, – сказав “Гатило”.

Він зізнався, що це перший орден в його житті такого високого рівня, тому навіть не знає, що з ним робитиме. Найймовірніше – подарує своєму батькові.

– Мій батько воював колись за Радянського Союзу в Чехословакії. Він ніколи не роповідав мені по ту війну, але коли якісь згадки були, я бачив, що йому надзвичайно важко, – пригадує Валерій Чоботарь. – Я дуже довго приховував те, що знаходжуся на фронті. І дуже засмутився, коли мої батьки випадково побачили про це в новинах. Адже знаю, як їм було важко. Тому, думаю, подарую свою нагороду батькам. Це буде для них подякою, за те, що вони перетерпіли поки я був на фронті. Міг би подарувати дружині, але, мабуть, її найраща нагорода – я (посміхається – прим.ред.)

Довідка:

  • Валерій Георгієвич Чоботарь (псевдо “Гатило”) – народився у Чернівецькій області. Проте вже давно мешкає у Тернополі та на початку 2000-х років заснував тут свій спортивний та бійцівський клуб “Характерник”.
  • Під час революційних подій Євромайдану був призначений керувати силовим блоком «Правого сектору» на Тернопільщині.
  • Вступив до складу Добровольчого Українського Корпусу «Правого сектора». Був призначений командиром роти 5-го батальйону ДУК. Брав участь у боях у Донецькому міжнародному аеропорті.

Нагадаємо, вшанувати Героїв приїхали непересічні особистості, люди сильної волі, відомі волонтери та орденоносці з усіх куточків України. 

Розгорнутий репортаж про 12-ту церемонію нагородження орденом “Народний Герой України” у Тернополі читайте на “Погляді” згодом. 

Коментарі вимкнені.