Тернопільський політик порівняв вітчизняну правову базу з великим камазом, який не їде

Депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк на своїй сторінці в Facebook висловив бачення правової бази в Україні:

“На вихідних отримав відписку (на жаль чергову) від Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області і в черговий раз постало риторичне питання: “Коли у нас запрацює закон? Коли державні служби, будуть працювати чесно і професійно?, — пише депутат. —  Величезною я назву нашу правову базу, але вона не працює, хоча є багато дуже актуальних за часом і з хорошими інструментами законів!! Якщо працює – то рідко (для правди, є ще порядні люди в тій системі) і часто вибірково! Метафорично порівнюю нашу правову базу з великим камазом, який готовий до руху, але стоїть, бо водій не хоче вставити ключа в замок запалювання. З дією законів, в якості водія є президент, як ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ, який наділений всіма повноваженнями і має ОБОВ’ЯЗОК перед країною завести машину ПРАВА і рушити вперед! Тоді її вже ніхто не зміг би зупинити!!! Чомусь цього немає!

Я згадав минулу тижневу розмову з працівником прокуратури. Сприйняв його в процесі спілкування як позитивну людину і тому запитав: “Чи може працювати закон, тобто домінувати право, коли не сформованим є громадянське суспільство, тобто, коли нікому тиснути на владу ?”.

Отримав чесну відповідь – НІ, НЕ МОЖЕ! І з цим я погоджуюсь.

Тому, з одного боку, потрібно мати такого президента, який витягне з кишені КЛЮЧА і заведе, в першу чергу на особистому прикладі, дію законів, та поведе державну машину в напрямку ПРАВА. З іншого боку, суспільство має не дрімати, а об’єднуватись у громадські спільноти і на всіх рівнях контролювати владу. Іншого не дано, якщо ми хочемо ПОЗИТИВНИХ ЗМІН в нашій країні!!!”, — кінець цитати.

Коментарі вимкнені.