Тернопільський регіонал Павло Федик бушував на Донбасі

Журналіст Всеволод Філімоненко повідомив, що відомий у Тернополі регіонал погрожував зброєю агітаторам із Сєвєродонецька. Про це він сказав у відео на каналі TVgolosnaroda в YouTube.

На кадрах жителі міста, яким погрожував озброєний чоловік, відрекомендувавшись бійцем Нацгвардії, розповіли про подробиці інциденту. За їхніми словами, чоловік приїхав на автомобілі із заклеєними номерами і відразу почав погрожувати людям в агітаційному наметі. За словами присутніх, ніяких конкретних вимог чоловік не висував, обмежившись лише заявами про його “право відкрити стрілянину”. Після цього агітатори стали викликати міліцію, а чоловік пішов, залишивши свій автомобіль. На кадрах показано, як активісти відчинили двері машини і виявили там $10 000, за словами людей на відео – фальшивих.

Пізніше на місце події прибув і сам чоловік, який погрожував агітаторам. Він надав Нацгвардії та міліції посвідчення бійця батальйону Луганськ-1, яке, за словами журналіста Філімоненка і жінки на відео, є нечинним. За їхніми даними, чоловік був виключений з добровольчого батальйону, однак зброя і посвідчення залишилися при ньому.

“У результаті міліція затримала підозрілого громадянина, який погрожував агітаторам зброєю, і з’ясувала, що посвідчення батальйону Луганськ-1 у нього наразі вже нечинне”, – заявив журналіст Філімоненко.

Джерело: Номер один

Коментарі вимкнені.