Тернопільський студент пробився до чвертьфіналу IV-их Європейських студентських ігор у Португалії!

Нападник ФК «Заводське» Андрій Різник виступаючи у складі команди Київського університету ім. Бориса Грінченка пробився до чвертьфіналу IV-их Європейських студентських ігор у Коїмбрі (Португалія).

Українці вийшли до чвертьфіналу з другого місця групи «С». Спершу вони зіграли внічию з університетом Фехти (Німеччина) – 0:0, потім перемогли університет Порту (Португалія) – 1:0, а в останньому матчі групової стадії знову було зафіксовано нічию з командою університету Вітаутаса Великого (Литва) – 1:1.

Суперником українців по першому раунду плей-оф буде команда університету Руан з Нормандії (Франція), яка посіла перше місце у групі «D». Гра відбудеться у четвер, 26 липня, і почнеться о 20.30 за київським часом.

Нагадаємо, Андрій Різник є студентом Тернопільського національного педагогічного університету. Регламент Європейських ігор дозволяє залучати до складу команди кількох «легіонерів». Для підсилення колективу з Києва було запрошено трьох футболістів київського СК «КНТЕУ-Меркурій» – чинні студентські чемпіони України. Це воротар – Дмитро Міхєєв, захисник – Руслан Зубленко та крайній хав, який також може зіграти нападником – Владислав Труський. Також було запрошено і одного із лідерів ФК «Тернопіль-Педуніверситет», нападника Андрія Різника. Як розповів тренер київської команди Сергій Швець, всі хлопці чудово влилися у колектив, жодних труднощів по взаєморозумінню у гравців немає.