Тернопільський священик радить, як адаптувати дитину в школі

Розпочався другий навчальний тиждень шкільного року 2015\2016 для тернопільських учнів. Це цікавим та непростий період, найперше для дітей. Вплинути на процес адаптації дитини до школи найперше можуть батьки. А поради що  і як роботи можна запитати у священиків.

Священики радять батькам набратися терпіння, наснаги, любові і підтримати дітей, особливо першокласників, в адаптації до школи. А також виховувати у дітей повагу до викладачів.

– Батьки повинні вкладати дітям повагу до вчителів, що це їх наставники. Ми повинні шанувати своїх наставників, так вчить нас свята церква: “Шануйте наставників ваших, бо вони дають дорогу до життя”. Тут батькам – терпіння, наснаги і любові, а учням – наміру доброго сприймати цю науку, – розповів “TV4” секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП отець Олексій Гловацький.

З початком навчального року практично у всіх церквах стартують недільні школи. В церкві Різдва Пресвятої Богородиц на вулиці Клима Савури у Тернополі, перші заняття розпочнуться вчора, 6 вересня, о 12 годині.

– Звертаюся до батьків, не бути байдужими, бо кажуть, що зараз в школі є християнська етика і цього вистачає. Ні, ми більш глибоко пояснюємо дітям, з боку церкви, Святого письма донести сутність благочестивого життя. А це виховує майбутнє покоління, стараємося вложити і щоб проросло це зерно любові в серці кожної дитини, – каже отець Олексій.

В недільній школі при церкві дітей готують до першої сповіді, а з більш дорослими роздумують над богословськими науками.

Коментарі вимкнені.