Як нардеп Олег Барна ганяв тернопільських чиновників

До народного депутата України від Партії “Солідарність – Блок Петра Порошенка” Олега Барни звернулися жителі села Джурин Чортківського району щодо екологічної катастрофи на Тернопільщині. Громадяни скаржились, що знищення місцевого ставу  через злочинну господарську діяльність орендаря.

Політик викликав чиновників з області та району і змусив у 37-градусну спеку обійти став по периметру поверх 9 км. начальників обласних та районних управлінь екології, екологічної інспекції, рибоохорони та управління водного господарства області, посадовців сільської ради.

«Я хотів, щоб ви, державні посадовці, самі полазивши разом зі мною по заростях чагарників, очеретів, по тому, що залишилося від колись гарного ставка, побачили на власні очі, до якої екологічної катастрофи доведено найбільший в районі став (біля 70 га водного дзеркала!), як він знищений і перетворений у калабаню внаслідок безгосподарності орендаря Мізероти і вашого бездарного, непрофесійного погодження на господарську діяльність, спуск води, безконтрольність», – заявив Олег Барна.

«Ось це плата за безгосподарність ставу, яка коштувала 2000 гривень на рік, з яких село отримувало лише 1200 гривень.

«Не забуваймо, що це відбувалося також через бездіяльність, пасивність і сільської влади, яка є господарем на цій землі! Тож добре думайте, кого будете обирати до місцевої влади», – сказав народний депутат.

-1 thoughts on “Як нардеп Олег Барна ганяв тернопільських чиновників

  • 13:27 | 7.09.2015 о 13:27
    Permalink

    поцікавтесь, як пан Баранець використовував став (змінив русло річки, зібрав верхній шар грунту тощо)в с. Буцнів! БЕЗ документів! Мац – головиха казала, що нічого не знає, нічого не чула і не бачила! Коли оштрафували молодця – потирала руки: мовляв, нормально: його штраф привалив в сілсььку раду! Прокуратура району “зайнялась”, але …потім САМА Ж просила не карати строго, бо він, мовляв, злочинець- перший раз… (а він то раніше був начальником паспортного стола району!) …То в с Буцнів ВСЕ В ПОРЯДКУ зі ставом???

Коментарі вимкнені.