Тернопільським лікарням допомагатимуть “французькі черевички”

Представники французько-української культурно-гуманітарної асоціації «Веселі черевички» завітали до Тернополя. Іноземні гості відвідали дитячу та другу міську лікарні.

Раніше, завдяки співпраці Асоціації та центру ЮНЕСКО у Тернополі, лікувальні установи міста та окремі потребуючі безкоштовно отримали інвалідні коляски, санітарно-гігієнічні засоби тощо. Сьогодні йде робота над майбутніми проектами – гуманітарними і культурно-мистецькими програмами.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, міська влада високо цінує внесок Асоціації у покращення матеріально-технічного забезпечення лікувальних установ.

Під час прес-конференції президент Асоціації Франсуа Блянше поінформував, що у найближчих плах – доставка ліжок у лікарні Тернополя, а також передача пологовому відділенню другої міської лікарні апарату для діагностики вад серця.

«Співпраця з подібними організаціями для нас – це не лише можливість отримати гуманітарну допомогу, а також збагачення досвідом роботи з людьми, які потребують особливої уваги. Насамперед – з дітьми та людьми похилого віку», – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Асоціація «Веселі черевички» існує з 1989 року і на сьогоднішній день нараховує понад тисячу членів. Організація допомагає дитячим установам, інтернатам, потребуючим сім’ям.

Коментарі вимкнені.