Тернополян закликають висловити своє бачення парку, яке втілять 20 архітекторів

Громадська платформа активних і небайдужих тернополян, які люблять своє місто та хочуть змінити його на краще URBAN.te, запрошує містян долучитися до обговорення концепції парку Національного відродження. Уже в березні бачення громади втілюватимуть 20 архітекторів із різних міст України.

У березні Тернопільська міська рада спільно з URBAN.te проводитимуть воркшоп на створення концепції парку. Зокрема, до нас завітають 20 архітекторів з різних міст України, які запропонують своє бачення на розвиток цієї території. Для їх продуктивної роботи, саме під час громадських обговорень, громада сама сформує завдання.

ЗАПРОШУЄМО всіх бажаючих мешканців міста на громадські обговорення для формування завдання на проектування парку Національного відродження!!!

Коротка історія: Парк Національного Відродження створений методом народної будови (1978 року), і багато тернополян середнього покоління причетні до цієї справи. Головним символом цього парку є літак, що височіє на постаменті. Серед містян ведеться активна дискусія щодо подальшої долі літака та вирішення входу в парк. Також важливим елементом є Співоче поле, яке вміщає 5000 глядачів.

На сьогоднішній день парк втратив позиції центру масштабних міських святкувань, проте в теплий період року тут все ще відбуваються фестивалі. Даний простір слугує швидше для задоволення потреб жителів суміжних житлових масивів. Така велика озеленена територія має великий потенціал для насичення його новими функціями.

Якщо у Вас є цікаві ідеї і пропозиції, і Ви хочете бути учасником розвитку міста – обов’язково приходьте!

Відбудеться громадське обговорення 20 лютого з 18.30 до 20.00 в Молодіжному центрі що по вул.Й.Сліпого, 3.

Коментарі вимкнені.