Тернополяни будуть платити за парковки

 1 квітня по всій Україні почала діяти  постанова Кабінету Міністрів, згідно з якою всі українські парковки  мали б бути обладнані паркоматами чи автоматичними в’їзними-виїзними терміналами. Не дотримуються цього правила часто й самі тернополяни, відмовляючись платити  паркувальникам.

«Погляд» дізнавався, коли у Тернополі з’являться паркомати. Виявляється, що наразі ведеться лише підготовка до обладнання паркоматами міста.

–       На останній сесії міської ради було задоволено депутатами міської ради протест прокурора на право паркування в місті Тернополі, – розповідає начальник управління транспорту, зв’язку та комунікацій Ігор Мединський. – Уже на цю середу ми плануємо внести на розгляд проект рішення порядку проведення паркування у місті Тернополі і об’єкти конкурсу.

Коли буде визначений переможець конкурсу, якого можна назвати інвестором, уже міська рада планує від нього вимагати дотримання законодавства України у цій сфері. Хоч деякі тернополяни відмовляються від оплати парковок, проте збирати кошти за паркування у Тернополі ще будуть.

–       З однієї сторони чинне законодавство дозволяє відмовитися від оплати парковки, – розповідає Ігор Мединський. – Проте збір коштів проводить саме комунальне підприємство, яке повинне вносити кошти у міський бюджет.

 

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “Тернополяни будуть платити за парковки

  • 07:58 | 30.05.2012 о 07:58
    Permalink

    гроші треба давати до бюджету! за все в тому жєитті тре платити…

Коментарі вимкнені.