Тернополяни, допоможіть прославити героя дня

Сьогодні на адресу “Погляду” написала тернополянка Людмила Вовк, обурена поведінкою водія, який неправиль припаркував авто, перегородивши рух транспорту.

“Тернополяни, допоможіть прославити героя дня – мудака паркування номер один! – пише Людмила. – Сьогодні вранці, зупинка на вулиці Лесі Українки. Це вже не просто неестетичне паркування на газоні під будинком, це нахабство вищого рівня, плюс аварійно небезпечна ситуація! Мудак став просто посередині зупинки, бо йому так, бачте, ближче було йти до магазину з ящиками.

Головне – включити аварійку, і пофіг, що мінімум 3 тролейбуси на моїх очах змушені були зупинятися просто на проїжджій частині, бо більше ніде було (спереді і ззаду по боках зупинки теж стояли буси на аварійці, трохи менш нахабні). Я розумію, що 31 грудня, що роботи багато, але зекономлені 2 хвилини іноді обходяться надто дорого, і час назад не відмотаєш. Я вже мовчу про елементарну повагу до інших.

За останні дні бачила вже кілька ДТП, і все через поспіх. Пам`ятайте про обережність у нервовій святковій гонці! Значно важливіше прийти додому цілим, ніж виконати кілометрові списки продуктів та подарунків в останній момент”.

Коментарі вимкнені.