Передноворічний пікет на масиві Канада: власник аптеки від вересня не може потрапити у приміщення

Як пише газета “20 хвилин”, поруч з аптекою “Борис” за адресою вул. Вербицького, 2 сьогодні зібралось чимало людей та поліція. Проблема у тому, що власник аптеки від вересня не може потрапити у приміщення. Вхід до неї заблокували власники ділянки поруч з аптекою, які запевняють, що закон не порушують, бо паркують авто на своїй території.
Передісторію конфлікту можна почитати тут: Земельні пристрасті гасили газовим балончиком.
– Богдан Бігун та його син Назар Бігун перекрили своїми авто проїзд до аптеки, – розповідає власник приміщення аптеки “Борис” Борис Рубленик. – Правоохоронні органи складно реагують на цю ситуацію. А це – аптека, зараз вдарили морози – медикаменти можуть зіпсуватись. І потім люди цими ліками можуть не вилікуватись, а нашкодити собі.
Згідно ліцензійних умов у аптеці потрібно двічі на день вимірювати температуру та вологість у приміщенні, де зберігаються медикаменти. Працівники аптеки цього зробити не можуть, оскільки прохід до неї заблокований.
– З вересня місяця ми не можемо потрапити в аптеку, не можемо провести інвентаризацію, – продовжує пан Рубленик. – Пан Бігун припаркував авто мотивуючи тим, що це його земельна ділянка. Але в мене є ряд судових рішень, які вступили в законну силу, де визнано за мною право власності на цю земельну ділянку.

Богдан Бігун запевняє, що авто припарковане на земельній ділянці його сина і вхід до аптеки ніхто не перекривав.
– Ми поставили авто на свою власну земельну ділянку, – коментує Богдан Бігун. – Так, аптека його, а земельна ділянка мого сина. Власник аптеки не хоче заключити договір з нами – сервітуту на прохід через нашу земельну ділянку. Все, кінець.
Власник аптеки ще звертає увагу на кіоск поруч з аптекою, який за рішенням суду пан Бігун повинен був демонтувати, проте не зробив цього.
– Назар Бігун відмовився і тоді кіоск демонтували примусово, проте він його знову самовільно встановив, – каже пан Рубленик. – Назар Бігун працює водієм у міському районному суді. І тому суддя допомагає затягувати справу стосовно земельної ділянки. У мене питання – чи не було більш достойного кандидата, який би возив суд?
Борис Рубленик розповів кориспонденту “20 хвилин”, що під час конфлікту його батькові пирскнули газовим балончиком в обличчя. Богдан Бігун прокоментувати це не зміг.
– Мене тут не було, я не бачив, що сталось, – каже пан Бігун. – Коли я приїхав, то батько Бориса Рубленика уже був в авто.
Джерело: “20 хвилин”

Коментарі вимкнені.