Тернополяни, що люблять футбол та “Дзідзя”, можуть виграти безкоштовні квитки

Газета “Тернопіль вечірній”, спільно з  КП «ФК «Тернопіль» розпочинає вікторину, головним призом якої буде три квитка, зокрема і на матч проти ФК «Єдність», та концерт гурту «Дзідзьо».

Учасники нової вікторини не лише матимуть змогу позмагалися в ерудиції, а й безкоштовно відвідати домашні матчі муніципальної команди нашого міста у Чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги, а також концертно-розважальні заходи на міському стадіоні, що відбуватимуться одразу після календарних ігор.

Запрошуємо любителів спортивних прогнозів до вікторини, переможець якої отримає три безкоштовні квитки на першу домашню гру «ФК «Тернопіль» в професійному футбольному турнірі України. Разом з двома членами своєї сім’ї або друзями він матиме можливість не лише повболівати за улюблену команду у .

Для цього необхідно дати правильні відповіді на такі запитання:

1. У якому році було створено ФК «Тернопіль» і коли він набув професійного статусу?

2. Скільки разів муніципальна команда обласного центру виборювала чемпіонські нагороди першості краю, перемагала в обласному кубку і здобувала Суперкубок краю імені І.Вишневського?

3. В яких роках у турнірі майстрів (так за радянської доби називали чемпіонат у другій лізі) стартували тернопільський «Авангард» і бережанська «Нива»?

4. За які футбольні команди виступав головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш?

Головний приз отримає той учасник вікторини, який набере найбільшу кількість очок. За кожну правильну відповідь нараховується, як і за перемогу в футбольному матчі, по 3 очки, за неповну – 1 очко. Якщо кілька учасників вікторини наберуть однакову кількість пунктів, переможця визначать за термінами надсилання і за жеребом.

Відповіді на запитання разом із своїми контактними даними надсилайте на E-mail: o.livinskyy@gmail.com, поштовими листівками або особисто приносьте до редакції “Тернополя вечірнього” до 26 липня.

Прізвище переможця стане відомо наступної п’ятниці на інтернет-сайтах газети «Тернопіль вечірній» і ФК «Тернопіль».

Бажаємо успіху!

Коментарі вимкнені.