Тернополяни, які придбали електронні квитки для громадського транспорту, все одно змушені платити готівкою

Тернополяни скаржаться, що не можуть розрахуватися е-квитком, бо нема валідаторів.

Жителі нарікають, що не всі маршрутки обладнані спеціальними пристроями – валідаторами, – пише ZIK. Скарги до чиновників містяни залишають на сайті міської ради.

«Маю запитання щодо нових проїзних квитків загального користування. Нещодавно я придбав такий собі в надії, що зможу нормально оплачувати проїзд в автобусах так само, як і в тролейбусах. До речі, уже майже цілий рік користувався пластиковим квитком на тролейбус і ніколи не виникало проблем з оплатою. Новий проїзний квиток не у всіх автобусах приймають до оплати, мотивуючи відсутністю валідаторів», – пише користувач Олександр.

Чоловік цікавиться, чи зобов’язаний платити шоферу готівку, якщо вже витратив кошти на придбання електронного квитка для розрахунку в маршрутках.

Нагадаємо, з 15 листопада в Тернополі міська рада запровадила електронну системи оплати за проїзд у громадському транспорті.

Чиновники оголосили, що відтепер містяни можуть розраховуватися персоніфікованою карткою або електронним проїзним квитком. У міській раді прозвітували, що для цього транспорт обладнали валідаторами.

Для тих, хто не встиг придбати е-квиток, тимчасово залишили попередній спосіб оплати – готівкою. У повному обсязі систему пообіцяли впровадити до кінця року.

Нововведення передбачає диференційований тариф у громадському транспорті.

Містяни зможуть скористатися електронним квитком «Соціальна карта тернополянина». З ним вартість проїзду в маршрутках і тролейбусах обласного центру для пасажирів не зміниться. У разі оплати готівкою доведеться платити більше.

Наразі під час розрахунку готівкою тариф не змінився і становить 3 грн у тролейбусі та 4 грн у маршрутці.

Коментарі вимкнені.