Тернополянин Ростислав Яцків подолав найважчу дистанцію, заради рекорду України

Ростислав Яцків з Тернополя взяв участь у встановленні рекорду України. «Встанови автомобільний рекорд України на ЗАЗ VIDA!» – це найдовший тест-драйв (4676 км!) навколо усієї України на автомобілі ЗАЗ VIDA не вимикаючи двигун. Автозабіг стартував 14 вересня, в перший день Столичного Автошоу 2013 і тривав протягом чотирьох днів. «На одному подиху» автомобілем ЗАЗ VIDA позмінно керували 12 «народних» учасників з різних міст України, котрі попередньо були відібрані організатором для участі в пробігу, а також головний редактор журналу «Автомир» Віталій Новак.
2 жовтня відбулась прес-конференція, присвячена встановленню автомобільного рекорду. Під час прес-конференції учасники проекту розказали про ідею його створення, деталі проходження цього тест-драйву всеукраїнського масштабу, цікаві історії та пригоди, які спіткали їх у дорозі та у 12 українських містах: Шостці, Харкові, Луганську, Бердянську, Феодосії, Євпаторії, Одесі, Крижополі, Чернівцях, Мукачеві, Львові та Сарнах, де відбувалися короткі зупинки з метою зміни екіпажу. І головне – розкрили таємницю встановлення ЗАЗ VIDA автомобільний рекорд України.

Представник Книги Рекордів України В. Зорін зізнався, що система реєстрації рекорду була дуже оригінальна і практично не мала похибки, адже все відбувалось за допомогою GPS, що було зручно всім і немає тепер жодних протиріч між показниками автомобіля та реєстратором.

На прес-конференцію прибули і народні водії, це були представники, які їхали на ділянках Сарни – Київ, Чернівці – Мукачево та Феодосія Євпаторія.

Головний редактор журналу «Автомир» В. Новак відзначив, що найважчою була дистанція Чернівці – Мукачево, де учасником був тернополянини Ростислав. Адже старту з Чернівців передувала низка технічних затримок і даний відрізок був найскладнішим і найтривалішим – 11 годин. За витримку і самовідданість рекорду В. Новак висловив Ростиславу щиру подяку від себе та інших організаторів автопробігу.

«Як офіційний дистриб’ютор автомобілів ЗАЗ в Україні, ми розуміли, що проект зі встановлення рекорду має певний репутаційний ризик, адже на кону – перевірка якості та витривалості нашого автомобіля безпосередньо в умовах різнодоріжжя нашої країни. – коментує Андрій Залуцький. – Однак, ми свідомо пішли на цей ризик, адже не сумнівалися, що ЗАЗ VIDA із завданням впорається».

Усі виступаючі рекордсмени зауважили, що автомобіль вів себе чудово, незважаючи, що дороги більше схожі на напрямки а тернополянин Ростислав Яцків зауважив, що на окремий рекорд потрібно подати команду «Авто-ЗАЗ-сервіс» та «Авто Мир», яка все організувала і впродовж автопробігу була дуже згуртована.

Усім прибувшим на зібрання учасникам вручили дипломи «за участь у встановленні автомобільного рекорду».

«Зустріч відбулася чудово. На завершення усіх учасників запросили на невеличкий фуршет, де вже у неофіційній формі всі згадували пройдені етапи та ділилися новими враженнями. Мною було запропоновано Генеральному директору Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» А. Залуцькому провести тест-драйв для нового кросовера, який планується випускати на заводі «ЗАЗ». Таємниці не розкрию, але якщо проект буде погоджено, то там будуть включені туристичні об’єкти Тернопільської області», – поділився емоціями з «Поглядом» Ростислав Яцків.

Коментарі вимкнені.