Паркуєшся неправильно? Шукай своє авто на фотовиставці

Ми уже писали, що тернополяни, які проти паркування на тротуарах, об’єднались у спільноті Stupid parking Ternopil. Група набарає шаленого розвитку у соціальній мережі. Спільнота вже налічує понад 200 чоловік. До неї приєднуються люди різних професій та також чимало молодих мам, які через припарковані авто нерідко не можуть пройти каляскою з дитиною.

За час існування групи тернополяни поділились близько півсотнею фотофактів рагульського паркування водіїв. Також розповіли чимало історій про не адекватну поведінку водіїв, які хамлять на зроблені їм зауваження.

Ось одна із них. Історією поділилась пані Ольга: «Сьогодні вранці йшла на роботу. Біля будинку,як завжди, при пустій парковці стоїть жигулик на тротуарі. Підійшла і попросила переставити машину на парковку. Водій щось буркнув і на тому ся стало:) підійшов чоловік і знову попросив перепаркуватись, йому відповіли в більш грубій формі…після того,як чоловік сказав,що викличе міліцію водій та його пасажир вискочили з машини з міліцейською палкою і почали замахуватись на чоловіка. Люди підняли галас ті би..ки сіли в машину та мало не збивши на тому ж тротуарі мужчину з”їхали на проїжджу частину. Ми викликали міліцію. Правоохоронці приїхали швидко,але те чудо на жигулику встигло втекти. Запам’ятали лише номер авто і знаємо де живе. Буквально через декілька хвилин так само припаркувався ще один водій, але після зауваження побурчав і таки переїхав ті два метри на парковку. Будемо щось вирішувати…але так сумно від цього робиться…»

Тепер активісти починають діяти і у реальному житті. Для цього пропонують зробити фото-виставку в холі ДАІ або Обласного управління УМВСУ в Тернопільській області. Або принаймні у вигляді фото-сушки навпроти їхніх приміщень.

«Можна зробити окрему “дошку пошани” для автохамів, які паркуються де не слід , і просто є дорожніми мудаками», – пропонує пані Катерина.

На захід також буде запрошений керівник ДАІ, якому подарують фотографії, закладені у книжку ПДР в розділі про паркування.

Коли буде проведений захід, ми повідомимо пізніше.

-1 thoughts on “Паркуєшся неправильно? Шукай своє авто на фотовиставці

 • 21:51 | 3.10.2013 о 21:51
  Permalink

  це би-ло на темно-виньому бусі і тут відмітилося.

  сьогодні наглим чином об’їжджає рzд з 10-15 авто (поворот руська-замкова) та на червоне світло здійснєю поворот на замкову

 • 22:33 | 3.10.2013 о 22:33
  Permalink

  На фотовиставці?
  Краще – на металобрухті.

Коментарі вимкнені.