Три способи економії води знадобляться тернополянам уже з 1 липня

На 37% зросте вартість води у Тернополі з першого липня. Якщо зараз ми платимо 5 грн за кубометр, то незабаром – 7,50 грн. Комунальники нагадують способи економії води.

Тарифи на житлово-комунальні послуги зростають для усіх категорій споживачів, тобто і населення, і бюджетні установи платитимуть однаково. Раніше вартість води для бюджетних установ була значно більшою, ніж для населення.

«Вартість води буде більшою на тридцять сім відсотків. Однак підвищення тарифів необхідне. Оскільки комунальні підприємства не можуть працювати собі у збиток. Національна рада затвердила підвищення тарифів для сімнадцяти водоканалів. У Тернополі вода дорожчає на 37 відсотків. Є обласні центри, де підвищується ціна на 100%. Для громадян, які є малозабезпеченими, держава пропонує оформити субсидії. Ті категорії громадян підвищення вартості послуг не повинні відчути. А ще можна використовувати різні способи економії води», – розповів директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма.

Для зменшення витрат води рекомендують замість прийняття ванни обмежитися душем. Тоді витрати зменшаться утричі. Радять також встановити насадку-розпилювач на кран на кухні. Таким чином можна економити воду під час миття посуду. Найбільш поширені способи економії води – це встановлення лічильників на гарячу та холодну воду.

За Збручем

-1 thoughts on “Три способи економії води знадобляться тернополянам уже з 1 липня

  • 18:56 | 19.06.2014 о 18:56
    Permalink

    Є ще один спосіб ЕКОНОМІЇ, пане Кузьма: зовсім не митись!

Коментарі вимкнені.